Prototypowe maszyny do produkcji

Protpotypowe maszyny dedykowaneZajmujemy się projektowaniem, montażem i wdrażaniem dedykowanych maszyn przemysłowych. Podejmujemy się tworzenia urządzeń prototypowych. Budujemy automaty, półautomaty, a także stanowiska wyposażone w robota przemysłowego. Wykonane przez nas maszyny przemysłowe świetnie sprawdzają się przy modernizacji i automatyzacji produkcji.do

Maszyny dedykowane – dla kogo?

Maszyny dedykowane sprawdzają się tam, gdzie na rynku nie ma dostępnych gotowych rozwiązań. Tworzymy dla naszych klientów dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Wśród naszych realizacji znajdują się:

  • automaty,
  • półautomaty,
  • liczarki,
  • maszyny produkcyjne
  • maszyny pomiarowe
  • szlifierki.

Przykładowa realizacja – półautomat nitujący:

Wszystkie etapy tworzenia (projekt, montaż, testy) przeprowadzane są przez naszą firmę, co pozwala na stworzenie spójnego urządzenia. Posiadana przez nas aparatura pomiarowa pozwala na wszechstronne sprawdzenie wyprodukowanego automatu przed dostarczeniem go do klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z dojazdem do klienta.

Oprócz rozwiązań własnych oferujemy automatyzację linii produkcyjnych przy użyciu robotów przemysłowych, o których więcej można przeczytać tu.

Budowa prototypowych półautomatów i automatów odbywa się w ramach prowadzonej przez nas działalności badawczo-rozwojowej.

Galeria naszych przykładowych realizacji:


Skontaktuj się z nami!