Nasza działalność skupia się wokół automatyki przemysłowej. Zajmujemy się:

Dowiedz się więcej:

Stanowiska zrobotyzowane

Nasza realizacja: Robot malarski

https://www.chip-elektronika.pl/wp-content/uploads/2022/07/Robot-malujacy-bez-planszy-poczatkowej.mp4

Nie daj się wyprzedzić konkurencji, rozpocznij robotyzację już dziś!

Dlaczego warto zainwestować w robota?

79% firm, które wdrożyły robota przemysłowego odnotowało spadek kosztów produkcji.

Nasza oferta obejmuje:

Wdrożenie robota obejmuje:


Dowiedz się więcej:

Maszyny dedykowane

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i wdrażaniem dedykowanych maszyn przemysłowych. Podejmujemy się tworzenia urządzeń prototypowych. Budujemy automaty, półautomaty, a także stanowiska wyposażone w robota przemysłowego. Wykonane przez nas maszyny przemysłowe świetnie sprawdzają się przy modernizacji i automatyzacji produkcji.

Maszyny dedykowane – dla kogo?

Maszyny dedykowane sprawdzają się tam, gdzie na rynku nie ma dostępnych gotowych rozwiązań. Tworzymy dla naszych klientów dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Wśród naszych realizacji znajdują się:

https://www.chip-elektronika.pl/wp-content/uploads/2022/07/UM-09-bez-planszy.mp4
Maszyna nitująca

Wszystkie etapy tworzenia (projekt, montaż, testy) przeprowadzane są przez naszą firmę, co pozwala na stworzenie spójnego urządzenia. Posiadana przez nas aparatura pomiarowa pozwala na wszechstronne sprawdzenie wyprodukowanego automatu przed dostarczeniem go do klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z dojazdem do klienta.

Oprócz rozwiązań własnych oferujemy automatyzację linii produkcyjnych przy użyciu robotów przemysłowych, o których więcej można przeczytać tu.

Budowa prototypowych półautomatów i automatów odbywa się w ramach prowadzonej przez nas działalności badawczo-rozwojowej.

SCADA Promotic

Modernizacja automatyki

Modernizacja pozwala na zwiększenie wydajności, poprawę jakości produktu oraz podniesienie komfortu pracy.
Poprzez modernizację zwiększamy funkcjonalność istniejących linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń w zakresie:

Oferujemy także automatyzację zadań wykonywanych dotychczas przez pracowników poprzez budowę prototypowych maszyn przemysłowych oraz wzbogacanie linii przemysłowych z zastosowaniem robotów przemysłowych firmy Mitsubishi.

Klient ma możliwość zamówić u nas maszynę zaprojektowaną z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości oraz dostosowaną do jego wymagań. Więcej o modernizacji zakładów produkcyjnych przy wykorzystaniu naszych maszyn, można wyczytać tutaj.

Roboty przemysłowe Mitsubishi doskonale sprawdzają się nie tylko w nowo tworzonych liniach produkcyjnych, ale też przy modernizacji. Pozwalają uprościć i usprawnić przebieg wielu procesów. Więcej o robotach Mitsubishi oraz zakresie prac, jakich się podejmujemy można wyczytać tutaj.

Oprócz tego posiadamy serię urządzeń dedykowanych dla przemysłu poligraficznego do modernizacji sterowania krajarek do papieru. Tymi urządzeniami są: Programator dosuwu PD-04, Programator dosuwu PD-04B oraz Czytnik położenia OD-07, o których więcej informacji znajduję się tu.

Exit mobile version