Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój
Zakład Elektroniki i Automatyki CHIP

Zakład Elektroniki i Automatyki CHIP - siedziba

Zakład Elektroniki i Automatyki CHIP jest dostawcą innowacyjnych i wyspecjalizowanych rozwiązań z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej: wykonujemy prototypy, modernizujemy, automatyzujemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, pod obecną nazwą firma została zarejestrowana w 1994 roku jako kontynuacja działalności gospodarczej właściciela prowadzonej od 1987 roku. Naszym głównym obszarem działania w ostatnich latach jest szeroko pojęta automatyzacja przemysłu.

Jesteśmy przedstawicielem firm: Promotic, Mitsubishi i Wobit. Oferujemy również roboty firmy FANUC. Nasze usługi świadczymy głownie na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Nasze kluczowe produkty i usługi to:

B+R

Badanie i rozwój jest bardzo ważnym zakresem naszej działalności, każdego roku w naszym zakładzie opracowywane są nowe usługi, produkty i maszyny. Zajmujemy się tworzeniem urządzeń produkowanych seryjnie, takich jak, na przykład, znajdujące się od lat w naszej ofercie kolejne modele programatorów do maszyn przemysłowych, ale także opracowujemy prototypy maszyn przemysłowych.

Dofinansowania

Zakład Elektroniki i Automatyki CHIP – Zmieniamy oblicze polskiego przemysłu.