Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych

projektowanie i produkcja elektronikiZajmujemy się projektowaniem i produkcją elektroniki pod marką własną oraz na zamówienie klienta jako podwykonawca.

Masz pomysł? Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy i wyprodukujemy dla Ciebie Twoje urządzenie!

Masz już projekt? Zleć nam produkcję!

Produkcję mało i średnioseryjną realizujemy poprzez montaż SMT przy użyciu elementów SMD. Ta technologia pozwala na bardzo precyzyjne i powtarzalne produkowanie elektroniki.

Mamy doświadczenie w projektowaniu:

– urządzeń inteligentnych,

– urządzeń zdalnie sterowanych radiowo, a także przy użyciu sieci GSM i Bluetooth,

– rozwiązań wykorzystujących beacony,

– urządzeń internetu rzeczy (IoT)

– modułów sterujących.

Nasz automat układający elementy SMT przy pracy:

[youtube responsive=yes]https://youtu.be/mNMQjFXoFno[/youtube]

Tym, co nas wyróżnia jest bogate zaplecze laboratoryjne pozwalające na przeprowadzenie wnikliwych testów i pomiarów. Opracowaliśmy specjalstyczny przyrząd pomiarowy, który pozwala na znaczące ograniczenie poboru prądu przez urządzenia wyposażone w moduły komunikacyjne. Ponad to oferujemy projektowanie i wytowrzenie obudów dla opracowywanych prototypów.

Oferta dla producentów maszyn

Od wielu lat zajmujemy się produkcją systemów sterowania do maszyn poligraficznych, mamy też doświadczenie w tworzeniu sterowników do innych urządzeń. Chętnie podejmiemy współpracę z zakładami produkcji maszyn w zakresie dostarczania dedykowanych sterowników.

W oparciu o produkowane przez nas moduły we/wy tworzymy systemy sterowania z wyświetlaczem dotykowym (standardowo: 2,8”, 4,3” lub 7”). Istnieje możliwość wyposażenia sterownika w moduł GSM lub WI-FI, pozwala to na zdalne sterowanie maszyną, a w przypadku modułu GSM również na zdalną diagnostykę.

Chcesz dowodów naszych kompetencji?

Od lat jesteśmy wiodącym na polskim rynku producentem sterowników dla przemysłu poligraficznego, a także wielu innych urządzeń elektronicznych. W tej chwili, oprócz urządzeń dla poligrafii pod marką własną produkujemy osprzęt automatyki przemysłowej.

Klientom, którzy zdecydują się powierzyć nam projektowanie i produkcję swoich urządzeń zapewniamy pełną dyskrecję.

Poniżej kilka przykładów zaprojektowanych i wykonanych przez nas układów elektronicznych:


Skontaktuj się z nami!


Usługa projektowania i prototypowania urządzeń IoT została wdrożona jako efekt realizacji projektu: Wdrożenie technologii projektowania i prototypowania urządzeń wykorzystujących komunikację bezprzewodową Numer projektu: POIR.03.02.02-00-1496/18-00. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, oś: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałanie: Kredyt na innowacje technologiczne